4 Mayıs 2010 Salı

durum raporu


doğumgünü sabahı d&r'dan kendime oğuz atay-tehlikeli oyunlar, emre aydın,müzeyyen senar ve safiye ayla cd'si ile kitap ayıracı hediye aldım.oğluşa sünger bob mayıs sayısı. :)))


akşamına bir küçük pasta, arap şükrü'de rakı balık,koca beyle ağlamalı bir tartışma.


seneye karar verdim evde kendim için sürpriz parti düzenleyeceğim.


pazar sabahı psikoloğumla 3,5 saat süren bir terapi ve koca bey'in ve benim ayağımızı yere vurarak küsüşen iki çocuk olduğumuzu anlayış ve kocacığa terapiyi kabul etmediği için üzülme.


pazar öğleden sonra botanik parkta arkadaşlarla çay ve sohbet,bisiklete binen ve terleyip akşamına burnu akmaya başlayan oğluş.


bugün bedenime soktuğum zararlı neşriyatlar:


4 adet eti tutku

4 adet eti çokodamlalı bisküvi

4 adet eti vanilyalı hoşbeş gofret

1 ince dilim su böreği


eti yaktın beni.neyse pişman olmanın bir alemi yok.yedim gitti.son pişmanlık fayda etmez.


oğluş hasta,burun akıntısı,öksürük bir arada.


benim boğazım ağrıyordu,sabah bir baktım bembeyaz olmuş.


perşembe günü istanbul'a gidiyorum o zamana kadar hepimizin iyileşmesi gerekiyor.eczaneden istediğim ilaç halen gelmedi.eczacı yakacağım çıranı.


yarın temizlikçim kayınvalideme gelecek,benim ev pis kalacak evimi temizlemem gerek.


oğuz atay-tehlikeli oyunlar 'a başladım. bir de akış isimli bir kitap okuyorum.biraz ağır bir kitap, zor ilerliyor.kişisel gelişim kitaplarından sıkıldım,artık psikoloji kitapları okumaya başladım,ama biraz sıkılıyorum.


günce'yi okumaya başlamıştım, kitabın yarısına kadar geldim çok sıkıldım.ne dili ne de konusu beni içine almadı.sanırım devam etmeyeceğim.


bugünlerde çok sıkılganım yazmak bile zor geliyor.


parklarda, bahçelerde oturup doğayı izleyip,mis gibi kokuları içime çekerek çay keyfi yapmak istiyor canım. sorumsuzca...
not:geçenlerde bir siteye girmiştim,nasıl girdim hatırlamıyorum, adınızı yazınca sizi anlatan bir resim çıkıyor.yukardaki resim de adımı yazınca çıktı. :))))1 yorum:

  1. istanbula perşembe gidip ne zaman dönüyorsun ?
    ben anca kendime gelebildim de, minik paketini göndericem :)

    YanıtlaSil